MART MERMER

mart mermer

Mart Mermer, 2004 yılında ihracat odaklı kurulan firma, 2009 yılında İzmir’de açtığı depoyla mermer sanayisinde tedarikçi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan beri süregelen müşteri odaklı çözümleri, malzemeye erişim gücü ve kurduğu uzun soluklu ilişkileriyle sektördeki konumunu güçlendirmiştir.

Her bir proje için uygun malzemeyi ve çözümü titizlikle seçerek yaptığı çalışmalarla yurtiçinde ve yurtdışında birçok firmanın güvenilir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Sektörün ihtiyaçlarına ve pazardaki taleplere göre kendini yenileyen Mart Mermer, 2016 yılının Nisan ayında Marbleart markasıyla katma değerli ve estetik doğal taş ürünleriyle ürün gamını genişleterek sektöründeki faaliyet alanını artırmıştır. Yine 2016 yılının Aralık ayında yapmış olduğu yeni yatırımıyla, daima nitelikli ve yüksek metrajlı malzeme bulunduran Muğla’nın en büyük plaka deposunu kurmuştur.

Böylece iç ve dış piyasa için nitelikli malzemeye ihtiyaç duyulduğu anda ulaşılabilirlik sağlamıştır. Mart Mermer 2004 yılından beri gösterdiği faaliyetlerle Türkiye’nin yanın sıra yaklaşık 15 ülkede birçok firmanın güvenilir iş ortağı olarak ihracat faaliyetlerine devam etmektedir.